Firma

Polskie Laboratorium Terapii to marka Centrum Psychoedukacji i Doradztwa HALAMA, które działa na rynku od 2007 r. Polskie Laboratorium Terapii…

Warsztaty i treningi

 • Terapia indywidualna

  Terapia indywidualna

  Terapia indywidualna przeznaczona jest dla każdej dorosłej osoby, która odczuwa potrzebę skorzystania z pomocy, gdyż sama nie radzi sobie z istniejącymi problemami. Nawet jeśli jesteś w związku możesz skorzystać z terapii sam/sama.

 • Terapia grupowa

  Terapia grupowa

  Specyfiką terapii grupowej jest możliwość korzystania przez pacjenta, nie tylko z pomocy terapeuty, ale także czerpania wsparcia i informacji na swój temat od innych osób korzystających z terapii grupowej.

 • Konsultacje pedagogiczne dla rodziców

  Konsultacje pedagogiczne dla rodziców

  Kiedy mamy problem ze znalezieniem wspólnego języka z dzieckiem, mamy problemy wychowawcze. Skończyły się już nam pomysły na rozwiązanie problemów w relacji z naszym dzieckiem. Warto wówczas porozmawiać z kimś kto posiada wiedzę i doświadczenie w tym zakresie i jest poza środowiskiem rodzinnym.

 • Terapia rodziny

  Terapia rodziny

  Jest to forma pomocy skierowana do rodzin, które odczuwają potrzebę skorzystania z pomocy, gdyż same nie radzi sobie z istniejącymi problemami w ich systemie rodzinnym.